Bizi Takip Edin
Sertifika Süreci
Değerli meslektaşımız,

Türkiye Solunum Araştırmaları Derneği’mizin ilk kez 2015 yılında hayata geçirdiği ve yıllardır bir prestij projesi olarak üyelerimize hizmet vermekte olan Solunum 365 online eğitim programımızın yeni versiyonu da TTB tarafından aynen kredilendirilecektir. Ancak bildiğiniz üzere eski sistemimizde ölçme-değerlendirme zorunluluğu nedeniyle, konuşma videolarını izlemeden önce, konuşma sırasında ve ayrıca sonunda soru-cevap kısımları bulunuyordu. Bu yüzden bazı üyelerimiz sisteme girmek istemiyor, bu da amaçladığımız hedeflere ulaşmamızı engelliyordu.

Yeni sistemde TTB tarafından kredilendirilmeyi istemeyen katılımcılarımız için sistemimizi sınavsız kullanabilme olanağı sağladık. İsteyen katılımcımız istediği modülü sınavsız izleyebilecek, ancak bu durumda TTB-STE veya nefes puan kredilendirmelerinden faydalanamayacaklardır.

Kredilendirilmeyi isteyen üyelerimiz ise; tüm modülleri izledikten sonra, yıl içinde belli tarihlerde online olarak gerçekleştirilecek sınavlarda başarılı olmaları durumunda TTB tarafından kredilendirilecek ve derneğimiz tarafından eğitim sertifikası verilecektir.

Ayrıca “nefes puan” ismini verdiğimiz kredilendirme sistemimizle de katılımcılarımız ödüllendirilerek, kitap, kongre katılımı gibi destekler sağlanacaktır. Bir ileri aşamada ise, bu eğitim sistemi board belgesinin alınması veya yenilenmesine önemli katkı sağlayacaktır.

Hepinize en içten sevgi ve saygılarımızı sunuyoruz.

Prof.Dr. Müge Aydoğdu
Solunum 365 Bşk.Yrd.
Prof. Dr. Oğuz Köktürk
Solunum 365 Başkanı
Prof.Dr. Ülkü Yılmaz
TÜSAD Başkanı